KOCAELİ’NDEKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

KOCAELİ’NDEKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

KOCAELİ’NDEKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Kocaeli Avm'leri. Tüm Avmler. Açıkhava Avmler. Kapalı Mekân Avmler. Tüm Avmler Açıkhava / Yarı Açık Avmler Kapalı Mekân Avmler. 

 

Gebze Center GEBZE

 

C:\Users\Acer\Desktop\kocaeli resimler\kocaeli resimler\034336_gebze-center.jpg

Kocaeli’nin Gebze ilçe sınırları içerisinde yer alan ve ilçenin ilk ve tek alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan alışveriş merkezi. Gebze Center Gebze Center Avm, Alışveriş, moda, eğlence, yeme ve içme alanında ziyaretçilerine yepyeni bir deneyim, sunuyor. 

C:\Users\Acer\Desktop\kocaeli resimler\kocaeli resimler\Basliksiz-1-1.jpg

 

Oksijen Avm DİLOVASI

 

C:\Users\Acer\Desktop\kocaeli resimler\kocaeli resimler\guzel-bir-alisveris-merkezi.jpg

Kocaeli’nin Dilovası ilçe sınırları içerisinde yer alan Oksijen AVM, misafirlerine köprü ücreti ödemeden muhteşem manzarada alışveriş yapma ve yemek yeme fırsatı sunuyor.   

Oksijen AVM İşletme Müdürü Hüseyin Bozkurt AVM hakkında verdiği bilgide, "Bir boğaz manzarası eşliğinde alışveriş yapmak, yemek yemek ve burada oluşturulan alanlarda vakit geçirmek bir ayrıcalıktır. Bölgemizde yaşayan vatandaşlar köprü geçiş ücreti ödemeden özel bağlantı yolları ile AVM'ye çok rahat bir şekilde ulaşabilirler. Burada konforlu alışverişi ve muhteşem Osmangazi Köprüsü manzarası eşliğinde vakit geçirme imkânı sunuyoruz" dedi.

C:\Users\Acer\Desktop\kocaeli resimler\kocaeli resimler\guzel-bir-alisveris-merkezi (1).jpg

 

Körfez Center KÖRFEZ

 

C:\Users\Acer\Desktop\kocaeli resimler\kocaeli resimler\unnamed (5).jpg

Kocaeli’nin Körfez ilçe sınırları içerisinde yer alan Kendine özgü tasarımı, mimari özellikleri ve lokasyonu ile Körfez Center apayrı bir yaşam alanı olarak dizayn edildi. Sektöründe trendleri belirleyen markalara seçkin yerli / yabancı firmalara yer veren Körfez Center, alışverişte kaliteyi önemseyen herkes için ortak bir adres olmayı hedefliyor.

C:\Users\Acer\Desktop\kocaeli resimler\kocaeli resimler\korfezz.jpg

 

Kipa Avm DERİNCE

 

C:\Users\Acer\Desktop\kocaeli resimler\kocaeli resimler\kurumsal.jpg

Kocaeli’nin Derince ilçe sınırları içerisinde yer alan Kipa AVM yüzlerce mağazası, restoranları, sinema salonları ve çalışanlarıyla misafirlerine farklı bir alışveriş merkezi deneyimi sunuyor. Ayrıca açık ve kapalı alanları ile dört mevsim Kipa AVM’de tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Yıl boyunca süren etkinlikleri ile hem eğlencenin hem alışverişin keyfini doyasıya yaşayın.