REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Yaşlı kadından ultrason isteyen doktorlar ummadıkları bir manzara ile karşılaştı

66 yaşındaki bir bayan mide ve bağırsak şikayetiyle hastaneye gitti. Hekimler hastaya gerekli tetkikleri yaptıktan sonra ummadıkları bir …

Yaşlı kadından ultrason isteyen doktorlar ummadıkları bir manzara ile karşılaştı

66 yaşındaki bir bayan mide ve bağırsak şikayetiyle hastaneye gitti. Hekimler hastaya gerekli tetkikleri yaptıktan sonra ummadıkları bir görünümle karşılaştı.

55 TANE PİL BULUNDU

Yaşlı bayanın midesinde ve bağırsaklarında toplam 55 tane pil vardı. Hekimler yaşlı bayan mide krampları yaşamaya başladığında, pillerin tartısı nedeniyle şişmiş midesinin kasık kemiğinin üzerine çıktığını keşfetti. Korkulan olmadı ve pillerin dışkılama yoluyla bedenden çıkacağı ön görüldü.

4 PİLİ ÇIKARMAK ÇOK SIKINTI OLDU

İrlanda Tıp Mecmuası’ndaki rapora nazaran, bayan birinci hafta içinde beş pili bedeninden atmayı başardı lakin geri kalanı sıkışmıştı. Bu sebeple cerrahlar harekete geçti ve kalan 46 pili çıkardılar. Fakat dördü hala bağırsağında sıkışıp kalmıştı. Bu sebeple tabipler kalan pilleri rektumundan sağarak çıkardılar.

TEK SEFERDE EN YÜKSEK PİL YUTMA VAKASI

Dergi makalesi, “Bildiğimiz kadarıyla, bu olay, tek seferde tüketildiği rapor edilen en yüksek pil sayısını temsil ediyor” diye açıkladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

9 + eight =