REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Yaşını duyanlar inanamıyor! Gençleşmesini tek bir şeye bağlayan kadın sırrını itiraf etti

40’lı yaşlarına yaklaşan Adriana Krzesniak, 20 yıl öncesine nazaran daha genç göründüğünü ileri sürdü. Gençlik yıllarında kronik olarak kendisini …

Yaşını duyanlar inanamıyor! Gençleşmesini tek bir şeye bağlayan kadın sırrını itiraf etti

40’lı yaşlarına yaklaşan Adriana Krzesniak, 20 yıl öncesine nazaran daha genç göründüğünü ileri sürdü. Gençlik yıllarında kronik olarak kendisini yorgun ve halsiz hissettiğini lisana getiren Adriana Krzesniak, ruh halinin dış imajını etkilediğini itiraf etti.

KOCASI TERK EDİNCE DEĞİŞMEYE KARAR VERDİ

32 yaşındayken eşinin kendisini terk etmesi üzerine Almanya’nın Stuttgart kentine taşındığını söyleyen Adriana Krzesniak, o günden sonra kendisine yeni bir sayfa açmaya karar verir ve dönüşüme başlar.

“TEK BİR ŞEYLE GENÇLEŞTİM”

Almanya’da tek başına ikinci bir hayata başlamanın değişiklik konusunda ilham verdiğini tabir eden Adriana Krzesniak,gençlik sırrı olarak zerdeçalı gösterdi. Hayatındaki gerilimi azalttığını ve şahsî gelişim kitapları okuduğunu anlatan Krzesniak,”Sadece tek bir şeyle gençleştim. O da zerdeçal! Kolay bir cilt bakım rutini ve sağlıklı beslenmeyi hayatıma kazandırdım. Her öğünde kesinlikle zerdeçal yiyorum. 20’li yaşlarımda her vakit kanıtlayacak bir şeyim olduğu izlenimini edindim ve çok fazla beklenti vardı. Artık kendimle daha barışığım ve gerilim yapmayı bıraktım. Kendi kendimi dinledim. Ferdî gelişim kitapları okumaya başladım ve öteki insanların onayını aramayı bıraktım” dedi.

“İSTEYEN HERKES BAŞARABİLİR”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

sixteen − fifteen =