REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Yamaha’dan rotanızı kaydeden MyRide uygulaması

Yamaha’nın tasarladığı MyRide, yalnızca Yamaha kullanıcılarının değil tüm motosiklet marklarının şoförlerinin yol tecrübesini zenginleştirmenin …

Yamaha’dan rotanızı kaydeden MyRide uygulaması

Yamaha’nın tasarladığı MyRide, yalnızca Yamaha kullanıcılarının değil tüm motosiklet marklarının şoförlerinin yol tecrübesini zenginleştirmenin yollarını sunuyor.

IOS ve Android telefonlar için uyumlu olan MyRide uygulaması, marka fark etmeksizin yol tecrübesini zenginleştirmek için sürüş esnasında dahi çarçabuk kullanılabiliyor.

MyRide ile yatma açısı, hızlanma, sürat, uzaklık ve daha fazlasını içeren istatistikler kayıt altına alınabiliyor. Yol boyunca alınan imgeler ve şahsî notlar ile bir seyir defteri oluşturulabiliyor. Bu en çok içerik üreticilerinin kullandığı kıymetli bir özellik. GPX formatına aktarılan ve kayıt altına alınan her yol serüveni açılan hesapta saklanabiliyor ve istendiği takdirde ferdî toplumsal medya hesaplarında paylaşılabiliyor.

MyRide sayesinde istendiği an dünyanın her yerinden başka şoförlerle irtibat kurmak ve yol tecrübesini paylaşmak da mümkün.

Kaynak: Carmedya.com / Araba
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

6 + sixteen =