REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Xbox Game Pass’e Deathloop, Valheim ve daha fazlası geliyor

Xbox Game Pass’in Topluluk Önderi Megan Spurr’un Xbox sitesinde yayınladığı raporda bugün itibariyle Xbox Game Pass’e Eylül ayı boyunca eklenecek …

Xbox Game Pass’e Deathloop, Valheim ve daha fazlası geliyor

Xbox Game Pass’in Topluluk Önderi Megan Spurr’un Xbox sitesinde yayınladığı raporda bugün itibariyle Xbox Game Pass’e Eylül ayı boyunca eklenecek ve çıkarılacak oyunlar açıklandı.

XBOX GAME PASS’E EKLENECEK OYUNLAR

Deathloop ( Bulut, PC ve Xbox Series X|S) – 20 Eylül

Eleştirmenlerce beğenilen Deathloop’ta, iki rakip suikastçı Blackreef adasındaki gizemli bir vakit döngüsünde sıkışıp kalır. Colt olarak, kaçış için tek baht, gün sıfırlanmadan evvel sekiz kilit gayeye suikast düzenleyerek döngüyü sona erdirmektir. Her döngüden öğrenin, yeni yaklaşımlar deneyin ve vakit döngüsünü kırmak için ne gerekiyorsa yapın. Yeni bir silah ve yetenek, çapraz oyun eşleştirmesi, genişletilmiş bir son ve daha fazlası ile fotoğraf modu, erişilebilirlik seçenekleri ve Goldenloop Güncellemesi üzere bir dizi özelliğin keyfini çıkarın. Bulut oyunları ile Xbox One konsollarında sonsuzluğa bugün bir son verin!

Hardspace: Shipbreaker (Bulut ve Xbox Series X|S) – 20 Eylül

Şimdi PC Game Pass ile mevcut ve bugün Bulut Gaming ve Xbox Series X|S’ye geliyor! Son teknoloji kurtarma teknolojisi ile donatılmış, bedelli gereçleri geri kazanmak için çeşitli terk edilmiş uzay gemilerini istediği vakit sıfır-g’de oyup dilimleyin. Aletlerinize dikkat edin: ölümcül yahut daha berbatı maliyetli olabilecek patlayıcı bir zincirleme tepkisi tetiklemek istemezsiniz! Lynx Corporation’a olan borcunuzu zorlayıcı bir kampanyayla ödemek, hür oyunda rahatlamak yahut zamanlanmış zorluklarda rekabet etmek için daha çıkarlı mukaveleler üstlenmek için donanımınızı yükseltin.

SpiderHeck (Konsol ve PC) – 22 Eylül

Game Pass: SpiderHeck, süratli tempolu bir co-op dövüşçüsü ile birinci günden itibaren kullanılabilir. Arkadaşlarınıza karşı vefatına düello yapın ve kendilerini lavın içine yüz yüze fırlatmadan evvel sonuncu parkur muvaffakiyetini çekerken zevk alın. Ya da güçlerinizi birleştirin ve buradaki gerçek heck ustaları olan hudut bozucu böcekleri gösterin!

Beacon Pines (Bulut, Konsol ve PC) – 22 Eylül

Game Pass: Beacon Pines ile birinci günden itibaren mevcut olan bu macera, bahtı yine yazmak için tılsımları kullandığınız sempatik ve ürpertici bir kıssa kitabı macerasıdır. Garip bir şey oluyor ve Luka ve arkadaşları bunu fark eden tek kişiler! Geç saatlere kadar gizlice dışarı çıkın, yeni arkadaşlar edinin, bilinmeyen gerçekleri ortaya çıkarın ve bahtın gidişatını değiştirecek sözleri toplayın.

Slime Rancher 2 (Bulut, PC ve Xbox Series X|S) – 22 Eylül

Game Pass ile birinci günden itibaren kullanılabilir: Ace slime çiftçisi Beatrix LeBeau’nun maceralarına devam edin, antik teknoloji, bilinmeyen doğal kaynaklar ve kıpırdanma, titreyen, yeni sümüklü balçıklarla dolu prizmatik bir cennet olan Rainbow Island’a seyahat ederken. Gizemli, yeni bir dünya, seçtiğiniz halde keşfetmeniz için sizi bekliyor!

Moonscars (Bulut, Konsol ve PC) – 27 Eylül

Game Pass ile birinci günden itibaren kullanılabilir: Bu güçlü, fakat ödüllendirici, ruhlar gibisi 2B platform kesicisinde varlığınızın gizemini çözün! Şiddetli kil savaşçısı Gri Irma olarak, savaş marifetlerinizi sonlarına kadar zorlamalı ve bu çarpıcı lakin affedici olmayan dünyada ilerlemek için yeni yeteneklerde ustalaşmalısınız. Acımasız düşmanlarla ve acımasız metresi Ay’la yüzleşirken, geçmişinizi keşfedecek ve sonunda umutsuzca istek ettiğiniz huzuru bulacaksınız.

Grounded: Tam Sürüm (Bulut, Konsol ve PC) – 27 Eylül

Grounded’ın tam sürümü 27 Eylül’de geliyor! Siz ve en fazla üç arkadaşınız art bahçenin tamamını keşfederken kıssanın tamamını deneyimleyin. Bir karıncanın boyutuna nasıl küçüldüğünüzü ve tekrar büyümenin bir yolunu bulurken neden art bahçeye konduğunuzu keşfedin.

Let’s Build A Zoo (Bulut, Konsol ve PC) – 29 Eylül

Valheim (PC) – 29 Eylül

Valheim, İskandinav mitolojisinden esinlenerek prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyada geçen 1-10 oyuncu için acımasız bir keşif ve hayatta kalma oyunudur. Güçlü silahlar üretin, uzun konutlar inşa edin ve kendinizi Odin’e kanıtlamak için güçlü düşmanları öldürün!

PAW Patrol Grand Prix (Bulut, Konsol ve PC) – 30 Eylül

Game Pass ile birinci günden itibaren kullanılabilir: Hiçbir pist çok büyük, hiçbir yarışçı çok küçük değildir! PAW Patrol şimdiye kadarki en süratli vazifesinde – Pup Kupası’nı kazanmak için! Bu 4 oyunculu şampiyonada Adventure Bay, Jake’s Snowboard Resort ve The Jungle üzere ikonik yerlerde yarışın ve kazananı kimin taçlandıracağını öğrenin.

FIFA 23, XBOX GAME PASS’TE VAR MI?

Xbox Game Pass Ultimate üyeleri, 27 Eylül’de EA Play ile sadece 10 saat boyunca deneyimleyebilecekler.

30 EYLÜL’DE GAME PASS’TEN AYRILACAK OYUNLAR

 • AI: The Somnium Files (Bulut, Konsol ve PC)
 • Astria Ascending (Bulut, Konsol ve PC)
 • Dandy Ace (Bulut, Konsol ve PC)
 • Dirt 4 (PC) EA Play
 • Dirt Rally (PC) EA Play
 • Going Under (Bulut, Konsol ve PC)
 • Lemnis Gate (Bulut, Konsol ve PC)
 • Slime Rancher (Bulut, Konsol ve PC)
 • Subnautica: Below Zero (Bulut, Konsol ve PC)
 • The Procession to Calvary (Bulut, Konsol ve PC)
 • Unsighted (Bulut, Konsol ve PC)
 • Visage (Bulut, Konsol ve PC)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

5 × 1 =