REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Trans birey dans gösterisi sırasında bir anda yere yığıldı, acı gerçek çok geçmeden anlaşıldı

“Philadelphia’nın Büyük Vücut Dans Diva’sı” olarak bilinenValencia Prime trajik bir formda öldü. 12 Eylül’de Tabu isimli cümbüş yerinde sahneye …

Trans birey dans gösterisi sırasında bir anda yere yığıldı, acı gerçek çok geçmeden anlaşıldı

“Philadelphia’nın Büyük Vücut Dans Diva’sı” olarak bilinenValencia Prime trajik bir formda öldü. 12 Eylül’de Tabu isimli cümbüş yerinde sahneye çıkan Valencia Prime bir anda yere yığıldı. Barda bulunanlar genç dansçının yardımına koştu. Prime’dan reaksiyon alamayınca durum acil servise bildirildi.

KALP, ŞEKER, OBEZİTE

Sağlık vazifelileri onu, süratle Jefferson Hastanesine ulaştırdı fakat Prime ne yazık ki hayata tutunamadı. Tıbbi muayeneler, vefatının doğal nedenlerden kaynaklandığını söylediler. Kendisine “Philadelphia’nın Büyük Vücut Dans Diva’sı” ismini veren yıldızın, kalp hastalığı, obezite ve şeker hastalığından vefat ettiği bildirildi.

TAZİYE İLETİSİ YAYINLADILAR

Olayın akabinde taziye bildirisi yayınlayan yer sahipleri, drag queen’e bir hürmet duruşunda bulundu ve şunları söyledi: “Performans topluluğunda çok parlak ve yükselen bir yıldızın ve her vakit hayat ve olumluluk dolu bir kişinin kaybının yasını tutuyoruz. Valencia Prime’a veda ediyoruz ancak sahneye getirdiğin ışığı unutmayacağız.”

ANNENİN KELAMLARI YÜREK BURKTU

Prime’ın annesi Christiana Marcus-McRae Facebook’ta şunları yazdı: “Yirmi beş yıl evvel 2. çocuğumu doğurdum ve bugün cenaze düzenlemeleri yapıyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

five × 4 =