REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Resmen açıklandı! Süper Lig’de devam edecek

Teknik adamlık mesleğine nerede devam edeceği merak konusu olan eski file bekçisi Volkan Demirel’in yeni adresi aşikâr oldu. Daha evvel Göztepe …

Resmen açıklandı! Süper Lig’de devam edecek

Teknik adamlık mesleğine nerede devam edeceği merak konusu olan eski file bekçisi Volkan Demirel‘in yeni adresi aşikâr oldu. Daha evvel Göztepe’yi, “Süper Lig’de devam etmek istiyorum.” diyerek geri çeviren Demirel, Üstün Lig takımlarından Atakaş Hatayspor ile muahedeye vardı. Hatayspor Onursal Lideri Lütfü Savaş muahedeyi, “Belli hocalar ile görüşme yaptık ve finalde Volkan Demirel ile el sıkıştık. Serkan Özbalta hocamız bugün ayrıldıktan sonra Volkan Demirel ile resmi mukaveleyi imzalayacağız.” diyerek açıkladı.

HATAYSPOR LİDERİ AÇIKLADI

En son Üstün Lig takımlarından Fatih Karagümrük grubunu çalıştıran Volkan Demirel, TFF 1. Lig takımlarından Göztepe’nin verdiği teklifi reddetmiş ve Muhteşem Lig’de hocalık yapmaya devam etmek istediğini lisana getirmişti. Yaptığı açıklamalar sonrası Muhteşem Lig takımlarından Atakaş Hatayspor ile görüşmelere başladığı bilinen Demirel’in görüşmeleri bugün itibariyle olumlu sonuçlandı. Hatayspor Lideri Lütfü Savaş, Volkan Demirel ile mutabakata vardıklarını açıkladı.

SERKAN ÖZBALTA DEVRİ SONA ERMİŞTİ

Süper Lig’de Atakaş Hatayspor’un başında bulunan Teknik Yönetici Serkan Özbalta, Kayserispor mağlubiyetini sonrası misyonundan ayrılmış ve Özbalta’nın ayrılığı, “Teknik yöneticimiz Serkan Özbalta ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Serkan Özbalta ve takımına emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki mesleklerinde muvaffakiyetler dileriz.” denilerek duyurulmuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

eighteen + 16 =