REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

REKLAM KULLANIM KURALLARI

REKLAM KULLANIM KURALLARI

EK-8 S REKLAM KULLANIM KURALLARI

  1. Tanımlar

“S Reklam”: “Kurumsal Üye”nin kendine ait ürünlerin, hizmetlerin ve/veya markaların reklamlarını “kocaelisehirportali.com” dâhilinde yayınlamak üzere oluşturabileceği, düzenleyebileceği ve bu reklamların performanslarını takip edebileceği bir yönetim panelinin “Kurumsal Üye”ye sunulmasını sağlayan “S Reklam Platformu” ürünüdür.

kocaelisehirportali.com isimli alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan kocaelisehirportali.com”in “Hizmetler”ini sunduğu internet sitesidir.

“Kullanıcı”: “kocaelisehirportali.com”a erişen her gerçek veya tüzel kişiyi ifade eder.

“Kurumsal Üye”: “kocaelisehirportali.com”a üye olan ve “kocaelisehirportali.com” dâhilinde sunulan hizmetlerden belirtilen koşullar dâhilinde yararlanan, ticari faaliyet gösteren “Kullanıcı“dır.

“kocaelisehirportali.com Doğal Reklam”: “Kurumsal Üyelerin S Reklam kullanarak oluşturduğu, kocaelisehirportali.com’ arama sonuç listelerinde yayınlanan ilan görünümlü bir reklam ürünüdür.

  1. KREDİ KARTI BİLGİLERİ KAYDI

3.1 “Kurumsal Üye”, “S Reklam” hizmet bedelini ödemek için kredi kartı bilgilerinin saklanmasını isterse; kredi kartı bilgilerini kocaelisehirportali.com”in kredi kartı bilgilerini kaydetmek ve saklamak için çalıştığı firmanın sistemine kendisi tanımlayacaktır.

3.2 “Kurumsal Üye”, “S Reklam Kuralları”nı onaylayarak kredi kartı bilgilerinin kaydedilmesi, saklanması, tahsilat amacıyla kullanılması konusunda kocaelisehirportali.com”in çalıştığı firmaya onay vermekte olup, bu bilgilerin saklanması, kaydedilmesi ve korunması yükümlülüğünün kocaelisehirportali.com”in çalışmakta olduğu firmada olduğunu, bu firmanın değişmesi halinde kredi kartı bilgilerinin çalışılacak yeni firmaya devredilmesine muvafakat ettiğini, devir tarihi itibariyle kredi kartı bilgilerinin kaydedilmesi, saklanması, ödemelerde kullanılmasına ilişkin sorumluluğun devredilen firmaya ait olacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

3.3 “S Reklam Kuralları”nı onaylayan” “Kurumsal Üye”, Kredi kartı bilgileri kullanımının her bir işlemde kendi talebi ve onayı üzerine gerçekleşmekte olduğunu ve bu kapsamda kocaelisehirportali.com”in kart bilgilerinin saklanmasına ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını, kart bilgilerinin saklanması ile ilgili kocaelisehirportali.com’a karşı yasal yollara başvurma hakkından gayri kabili rücu olarak feragat ettiğini ayrıca kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

3.4 Kredi kartı ekleme işlemleri, S Reklam yönetim panelinde “Ödeme” menüsü altında gerçekleştirilecek olup, bu işlemin banka üzerinden yapılması mümkün değildir.  Kredi kartı ekleme adımı tamamlandıktan sonra, “Kurumsal Üye” bu menüde  yeni bir kredi kartı ekleyebilir veya mevcut kredi kartında düzenleme yapabilir. “Kurumsal Üye”nin sistemde en az bir kredi kartı kayıtlı bulunması gerektiğinden, yeni bir kredi kartı eklenmeden mevcut kart bilgileri silinemez.

3.5 “Kurumsal Üye”nin kocaelisehirportali.com”den almış olduğu hizmetlere ilişkin ödeyeceği bedel, “Kurumsal Üye” tarafından tanımlanmış kredi kartından tahsil edilecektir.

 

  1. Faturalandırma ve Ödeme

4.1 Kredi kartı kullanan üyelerde üyelik tiplerine bağlı olarak; (i) Mağaza sahibi “Kurumsal Üye”ler her 300.-TL (Üçyüz Türk Lirası) tutarında kullanım yaptıklarında, (ii) Profesyonel Reklam Ajansları her 500.-TL (Beşyüz Türk Lirası) tutarında kullanım yaptıklarında, (iii) Mağaza sahibi olmayan “Kurumsal Üye”ler ise her 75.-TL (Yetmişbeş Türk Lirası) tutarında kullanım yaptıklarında faturalandırılır ve kullanım tutarları kredi kartlarından otomatik olarak tahsil edilir. Kredi kartı yerine cari hesap ile çalışılan “Kurumsal Üye”ler ise; her ay sonunda faturalandırılır, cari hesap ile çalışılan “Kurumsal Üye”ler ödemelerini EFT/Havale yolu ile gerçekleştirir.

4.2 kocaelisehirportali.com” tarafından belirlenmiş olan limitlerin altında kullanım yapılmış olması halinde; ay içindeki kullanım tutarı ay sonunda kredi kartlarından otomatik olarak kesilir. Kredi kartından tahsil edilecek tutar için “Kurumsal Üye”ye e-fatura kesilir ve bu fatura “Kurumsal Üye”nin sistemde tanımlı e-posta adresine gönderilir. “kocaelisehirportali.com”in ücretlendirme politikasında değişiklik yapma hakkı ve sözleşmenin yenilenmesini müteakip ek ücret talep hakkı saklıdır.

4.3 “kocaelisehirportali.com”, Kurumsal Üye’lerine, kocaelisehirportali.com Doğal Reklam alanlarında kullanılmak üzere,  “S Reklam” promosyon kodu verebilir veya promosyon kodunu veya tutarını otomatik olarak hesaplarına tanımlayabilir. Kurumsal üyeler, hesaplarındaki promosyon bakiyelerini, sadece “S Reklam” hizmet ödemelerinde kullanabilirler. Kurumsal Üyeler, promosyon bakiyelerini “Paket”, “Ek İlan”, “Doping” vb. ödemelerde kullanamazlar veya nakit olarak talep edemezler. “kocaelisehirportali.com” dilediği zaman “S Reklam” promosyonu uygulamasını kaldırabilir, verilmiş olan promosyonları iptal edebilir.

4.4 “Kurumsal Üye”nin yeni reklam yayınlayabilmesi ve/veya mevcut reklam yayınına devam edebilmesi için ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.

kocaelisehirportali.com‘da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kocaelisehirportali.com’ hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı Belge No : 581

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

eighteen − thirteen =