REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Putin’in tarihi resti, Kör kahin Baba Vanga’nın 2023 için öngördüğü korkunç kehanetini akıllara getirdi

Tarihe damga vurmuş birçok olayı evvelden kestirim eden kahin Baba Vanga’nın Rusya ile ilgili öngörüleri gündem oldu. “Balkanlar’ın Nostradamus’u …

Putin’in tarihi resti, Kör kahin Baba Vanga’nın 2023 için öngördüğü korkunç kehanetini akıllara getirdi

Tarihe damga vurmuş birçok olayı evvelden kestirim eden kahin Baba Vanga’nın Rusya ile ilgili öngörüleri gündem oldu. “Balkanlar’ın Nostradamus’u” lakabıyla tanınan meşhur kahin Baba Vanga’nın Rusya Devlet Lideri Putin’in yaptığı çıkış sonrası gözler 2023 kehanetlerine çevrildi. Nedeni; Kahinin potansiyel bir nükleer santral patlaması konusunda uyarması.

PUTİN’İN KELAMLARI DÜNYAYI HUZURSUZ ETTİ

Bu ürkütücü iddia, Çernobil felaketiyle ilgili öbür iddiasının akabinde geldi. Bu kehanet, bilhassa Rusya ve Ukrayna savaşının yaşandığı bu periyotta epeyce endişe verici. Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin, ülkenin toprak bütünlüğünü korumak için her türlü silahı kullanacağını söylemesinin akabinde dünyada nükleer savaş korkusu arttı.

PUTİN DÜNYANIN EFENDİSİ OLACAK

1979’da muharrir Valentin Sidorov ile yaptığı söyleşide Vanga “Her şey buz üzere çözülecek, yalnızca bir adedine dokunulmayacak. Vladimir’in veRusya’nın görkemi. Çok fazla insan kurban edilecek. Rusya’yı kimse durduramaz. Her şey onun tarafından yoldan kaldırılacak ve yalnızca tutulmakla kalmayacak, tıpkı vakitte dünyanın efendisi olacak” demişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

seven − six =