REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

PlayStation Stars nedir?

PlayStation’ın 14 Temmuz’da duyurduğu PlayStation Stars’ın ne işe yaradığı merak ediliyor. Kullanıcılarına çeşitli kampanyalar sunan PlayStation …

PlayStation Stars nedir?

PlayStation’ın 14 Temmuz’da duyurduğu PlayStation Stars’ın ne işe yaradığı merak ediliyor. Kullanıcılarına çeşitli kampanyalar sunan PlayStation Stars nedir? PlayStation Stars ne işe fayda? İşte PlayStation Stars hakkında merak edilenler…

PLAYSTATION STARS NEDİR?

Sadakat programı olarak tanıtılan PlayStation Stars’a fiyatsız olarak iştirak sağlanabilecek. Üye olduktan sonra, çeşitli kampanyaları ve aktiflikleri tamamlayarak mükafatlar kazanabileceğiniz, mükafatı alabilmeniz için oyunlar oynamanızı gerektiren, turnuvalar kazanmanız, belli kupalar kazanmanız ve hatta mahallî saat diliminizde gişe rekorları kıran bir unvanı platin kazanan birinci oyuncu olmanız gerekmektedir.

PLAYSTATION STARS AVANTAJLARI NELER?

Tüm PlayStation Stars üyeleri sadakat puanları kazanma fırsatına sahip olacak. Puanlar, PSN cüzdan fonlarını ve muhakkak PlayStation Store eserlerini içerebilecek bir katalogda kullanılabilecek. Ek bir avantaj olarak ise PlayStation Stars’a kayıtlı PlayStation Plus üyeleri, PlayStation Store’daki alışverişlerinde otomatik olarak puan kazanacaklar.

PlayStation Stars aracılığıyla kazanabileceğiniz ve katılması fiyatsız olacak dijital koleksiyon mükafatlarına birinci sefer göz attılar ve dijital koleksiyonlar, Sony’nin tüketici elektroniği alanındaki daha geniş mirasından yararlanan bedelli aygıtlar da dahil olmak üzere PlayStation hayranlarının keyif aldığı şeyleri temsil ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

10 − 6 =