REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Pizzabulls şubelerine ‘Kadın eli’ değiyor

Gençler için basketbol kadrosu kuran Pizzabulls, artık de bayan teşebbüsçüler için kolları sıvadı. Bayanların iş dünyasında daha etkin rol …

Pizzabulls şubelerine ‘Kadın eli’ değiyor

Gençler için basketbol kadrosu kuran Pizzabulls, artık de bayan teşebbüsçüler için kolları sıvadı. Bayanların iş dünyasında daha etkin rol almasını hedefleyen şirket, 25-40 yaş ortasındaki bayan girişimcilere yüzde 50 indirimli franchise vereceğini duyurdu.

Türkiye‘nin önde gelen pizza markalarından Pizzabulls, toplumsal sorumluluk projelerini sürdürüyor. Gençlerin sporda daha etkin rol alabilmesi için Pizzabulls Cedi Osman Basketbol kadrosunu kuran şirket, artık de bayanlar için harekete geçti. Yapılan açıklamaya nazaran, Türkiye genelinde 6 vilayette 70 şubesiyle hizmet veren ve yılsonuna kadar bu sayısı 100’e çıkarmayı hedefleyen şirket, genç bayan teşebbüsçüler için yüzde 50 indirimli franchise verecek. Bu kapsamda 25-40 yaş ortasındaki bayan teşebbüsçüler, franchise bedeli 2 milyon TL olan Pizzabulls şubesini belirlenen bölgelerde 1 milyon TL yatırımla açabilecek. Kampanya için, pizzabulls.com sitesi franchise kısmından 30 Eylül tarihine kadar müracaat yapılabilecek.

20 kişi seçilecek

Türk pizza restoran zinciri Pizzabulls’un CEO’su Cavit Can Kırbeyi, şirket olarak toplumsal sorumluluk projelerine büyük değer verdiklerini söyledi. Bu kapsamda Pizzabulls Cedi Osman Basketbol ekibini kurduklarını ve bunun ikinci ligde oynadığını hatırlatan Kırbeyi, “Gençlerimizin sporda daha etkin rol alabilmesi için basketbol grubunu kurduk. Artık de genç bayan girişimcilerimiz için kolları sıvadık. Onların iş hayatında daha etkin olabilmesi, kendi işlerinin işvereni olarak yer alması için özel bir kampanya düzenliyoruz. 25-40 yaş ortasındaki bayanlara franchise bedelinde yüzde 50 indirim yapacağız. Bayanlarımızın kendi işlerinin işvereni olabilmeleri için kalan farkı şirket olarak biz karşılayacağız. Şubelerimize bayan ele değecek” dedi.

Başvuruların 30 Eylül’e kadar internet sitesinin franchise kısmından yapılabileceğini aktaran Kırbeyi, “Bizim belirlediğimiz lokasyonda müracaat yapan bayanlarımız ortasından 20 bayan girişimcimiz bu kampanyadan yararlanacak” diye konuştu. Girişimcilerin 2 milyon TL’lik franchise bedelini 2 yılda çıkardıklarını anlatan Kırbeyi, bu kampanyadan faydalanan bayanların yatırımlarını bir yıl içinde çıkaracaklarını ekledi.

Yılsonu gayesi 100 şube

Markanın 70 şubeyle hizmet verdiğini anlatan Kırbeyi, bin 100 bireye istihdam sağladıklarını kaydetti. 70 şubenin 55’inin İstanbul’da olduğunu anlatan Kırbeyi, “Yeni şubelerimizi daha çok Anadolu vilayetlerinde açmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda kasım ayında Manisa’daki birinci şubemizi açıyoruz. Gayemiz yılsonuna kadar şube sayımızı 100’e çıkarmak” sözlerini kullandı.

İstanbul’daki birinci 5 pizza markasından biri olduklarını aktaran Kırbeyi, çok süratli bir büyüme kaydettiklerini ve maksatlarının birinci üçe girmek olduğunu ekledi. Kırbeyi, şöyle devam etti: “Başından beri taviz vermediğimiz bir eser kalitemiz ve lezzetimiz var. Operasyon gücümüzü ve satın alma deneyimimizi kullanarak tüketiciye ulaştırmaya çalışıyoruz. Kelam konusu besin olunca bu büyük bölüm içerisinde pazarda ismini daha çok duyurmak ismine bazen kimi markalar kullanıcıyı aldatmaya yönelik tesir oluşturmak için farklı kampanyalar düzenleyebiliyorlar. Bizler marka olarak bu türlü oluşumlar içerisine girmeyi tercih etmiyoruz. Bu tavrımızın olumlu yansımalarını da görüyoruz. İşini âlâ yapan çalışanlarımız ve profesyonel yaklaşan yöneticilerimiz ile amacımız, lezzetimizi tüm Türkiye geneline yaymak.”

Hedef harika lig

Marka olarak spora, bilhassa basketbola geçmişten bu yana çok değer verdiklerini anlatan Kırbeyi, bu yıl kurdukları basketbol grubu ile ilgili şu bilgileri verdi: “Şu anda basketbol kadrosu olarak ikinci ligde oynuyoruz. Maksadımız bu sene hoş bir kadroyla Basketbol Üstün Lig’ine katılmak. Alt yapımız süratli bir formda ilerliyor. Dönem öncesinde kamplarımızı yaptık. Yeni transferlerimiz ile ligde daha başarılı olmayı planlıyoruz.” – İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / İktisat
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

19 − nine =