REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Overwatch 1, Ekim ayında kapanıyor

Yabancı basında yer alan habere nazaran Overwatch 1’in Ekim ayında kapanacağı açıklanmasının akabinde geliştirici grup Blizzard Entertainment …

Overwatch 1, Ekim ayında kapanıyor

Yabancı basında yer alan habere nazaran Overwatch 1’in Ekim ayında kapanacağı açıklanmasının akabinde geliştirici grup Blizzard Entertainment tarafından haber doğrulandı.

OVERWATCH 1 SUNUCULARI EKİM AYINDA KAPANIYOR

Overwatch’ın ticari önderi Jon Spector, “2 Ekim sahiden de Overwatch 1’e girip oynamak için son gün,” diye açıkladı ve “ve sonra Overwatch 2 sunucusunu ayağa kaldırmak ve çalıştırmak için planladığımız 27 saatlik bir kesinti süresi” kelamlarına yer verdi.

Overwatch 1’in kapatılmasının akabinde oyuncuların Overwatch 2’yi yüklemesi için mühlet verilecek “ve sonra Overwatch 2 sunucusunu ayağa kaldırmak ve çalıştırmak için 27 saatlik bir kesinti süresi”

İlk olarak 7 Kasım 2014 tarihinde Blizzard Entertainment tarafından duyurulan Overwatch 1, 24 Mayıs 2016 tarihinde dünya çapında lansman yaptı ve PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 için çıkış yaptı.

Yaklaşık 6 yıllık sunucularının akabinde Overwatch 1, Ekim ayında süresiz olarak kapanacak ve yerini Overwatch 2 sunucuları alacak.

Overwatch 2, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan yakında çıkacak bir birinci şahıs nişancı oyunudur. 2016 kahraman nişancı oyunu Overwatch’ın devamı olan oyun, birinci oyunla birlikte oyuncuya karşı oyuncu (PvP) modları için ortak bir ortama sahip olurken, kalıcı işbirlikçi modları tanıtıyor. PvP’deki büyük bir değişiklik, grup boyutlarını altıdan beşe düşürmekti, bu da birkaç karakterin yine işlenmesini gerektiriyordu. Oyun, Nisan ve Mayıs 2022’de kapalı bir beta gördü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

four × one =