REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Önce rest çekti sonra özür diledi! İnsan kaçakçısı ile video paylaşan takım CEO’suna tepki yağdı

Bükreş merkezli bir Rumen gazetesi tarafından yayınlanan habere nazaran Andrew Tate ve kardeşi Tristan’ın villası Nisan ayında Rumen polisler …

Önce rest çekti sonra özür diledi! İnsan kaçakçısı ile video paylaşan takım CEO’suna tepki yağdı

Bükreş merkezli bir Rumen gazetesi tarafından yayınlanan habere nazaran Andrew Tate ve kardeşi Tristan’ın villası Nisan ayında Rumen polisler tarafından basıldı ve kardeşler gözaltına alındı. Tate ile parti yapan CEO, taraftarın yansısına uğradı

PAYLAŞTIĞI GÖRÜNTÜYE YANSILAR YAĞDI

Geçtiğimiz aylarda Rumen polisleri tarafından tecavüz ve insan kaçakçılığı hatalarıyla hakkında soruşturma başlatılan eski Twitch yayıncısı Andrew Tate ile birlikte partiden görüntü paylaşan Almanya merkezli espor grubu G2 Esports’un CEO’su Carlos Rodriguez’e yansılar yağdı.

Andrew Tate

TARAFTARA REST ÇEKTİ

Gelen reaksiyonların akabinde taraftara rest çeken CEO, “Kimse benim dostluklarımı denetleyemez, çizgimi buraya çekiyorum. İstediğim şahısla parti yaparım” kelamlarına yer verdi. Lakin Rodriguez, bu paylaşımının akabinde taraftardan özür diledi.

ÖZÜR DİLEDİ

Geçtiğimiz günlerde Rodriguez, G2 Esports’un League of Legends ekibinin turnuvaya hak kazanmasını kutlarken bir görüntü paylaştı. Görüntünün art planında Andrew Tate’in de gözükmesiyle birlikte CEO Rodriguez, taraftardan özür diledi.

“HAYRANLAR HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI”

G2 Esports’un CEO’su Rodriguez’in Twitter’dan yaptığı özür mahiyetindeki paylaşımda, “Bu hafta sonu pek çok G2 hayranı hayal kırıklığına uğradı ve bu da benim neyi temsil ettiğim konusunda baş karışıklığına neden oldu. Kim olduğunuza yahut nereden geldiğinize bakmaksızın mutlak fırsat eşitliğini savunmak her vakit dengeli maksadım olmuştur.” kelamlarına yer verdi. Açıklamasının devamında ise “Hata yapma, hayatım öğrenmelerle doluydu ve geçmişte karşılaştığım durumlardan hissemi aldım. Bu odayı hakikat okuyamadım, yarattığı tartışmalardan ötürü kendimi berbat hissediyorum ve ayağa kalkıp sonuçları tam olarak kabul edeceğim.” dedi.

Carlos Rodriguez

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

19 − 6 =