REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Netflix Nisan ayı programı 2022 açıklandı! İşte yeni sezon dizi ve filmler

Netflix Nisan ayı 2022 programında birbirinden güzel yapımlar yer alıyor. Yeni dizi ve filmler, heyecanla beklenen yeni sezonlar şubat ayında …

Netflix Nisan ayı programı 2022 açıklandı! İşte yeni sezon dizi ve filmler

Netflix Nisan ayı 2022 programında birbirinden güzel yapımlar yer alıyor. Yeni dizi ve filmler, heyecanla beklenen yeni sezonlar şubat ayında izleyiciyle sunulacak. İşte Netflix Nisan 2022 takvimi

YAKAMOZ S-245 – YENİ DİZİ

Güneş’ten kaçarken verilen amansız bir ölüm kalım savaşı… Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı, Netflix’in sevilen dizisi Into The Night evreninin uzantısı olan Yakamoz S-245, 20 Nisan’da heyecan dolu hikayesi ile dünyanın sonunu getiren bir felaketin kapılarını aralıyor.

Denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan bir deniz biyoloğu, Dünya’yı altüst eden bir felaketin ardından mürettebatıyla birlikte ölüm kalım mücadelesi verir.

Yayın tarihi: 20/04/2022

OZARK: 4. SEZON 2. KISIM

Dört bir taraftan tehdit altındaki Marty ve Wendy; karteli, FBI’ı ve kendi çocuklarını mutlu edip eski hayatlarına dönmek için zaman kazanmaya çalışır.

Yayın tarihi: 29/04/2022

RUSSIAN DOLL: 2. SEZON

Hayatlarının en çılgın gecesine tekrar tekrar katlanmak zorunda kalan Nadia ve Alan, kendilerini yeni bir şaşırtıcı varoluşsal maceranın içinde bulur.

Yayın tarihi: 20/04/2022

ÉLITE: 5. SEZON

Las Encinas’ta yeni sömestr; yeni bir kurbanı, yeni bir faili ve yeni bir gizemi de beraberinde getirir. Bu sırada öğrenciler kendi sırlarında boğulmaktadır.

Yayın tarihi: 08/04/2022

BİR SKANDALIN ANATOMİSİ – YENİ DİZİ

Güçlü bir siyasetçi olan James’in eşi Sophie’nin ayrıcalıklı hayatı, skandal yaratacak sırların ortaya çıkması ve James’e korkunç bir suçlama yöneltilmesiyle altüst olur.

Yayın tarihi: 15/04/2022

APOLLO 10 1/2: UZAY ÇAĞINDA ÇOCUK OLMAK

Bir adam, 1969 yılında Houston’da 10 yaşında bir çocuk olarak yaşadığı anıları paylaşır ve nostaljik hikâyelerle aya yolculuğun fantastik öyküsünü harmanlar.

  • Tür: Dram & Aile
  • Yayın tarihi: 01/04/2022

METALCİYİZ BİZ

Aykırı gençler Hunter ve Kevin için zafere giden yol belli: Kendini metal müziğe ada, Gruplar Savaşı’nı kazan ve herkesin ilahı ol.

  • Tür: Komedi
  • Yayın tarihi: 08/04/2022

YAŞAMAK İÇİN OYNA

Sahipsiz bir para ödülünü kazanma sevdasına düşen iki arkadaş, 1980’lerden kalma gizemli bir video oyununu yeniden başlatıp dehşet dolu, gerçeküstü bir dünyaya adım atar.

  • Tür: Korku
  • Yayın tarihi: 15/04/2022
BUNLARI KAÇIRMAYIN
 
BİR NETFLIX BELGESELİ
UZAYA DÖNÜŞ
Belgesel

Elon Musk ve SpaceX mühendisleri, NASA astronotlarını Uluslararası Uzay İstasyonu’na geri götürmek ve uzay yolculuğunda devrim yaratmak için tarihİ bir görev üstlenir.

07/04/2022

BİR NETFLIX FİLMİ
THE BUBBLE
Komedi

Kariyeri tehlikede olan bir film yıldızı, gişe rekortmeni bir serinin yeni filminin çekimlerine katılır. Ne var ki karantinayı hesaba katmamıştır.

01/04/2022  

BİR NETFLIX DİZİSİ
GRACE AND FRANKIE:
7. SEZON – SON BÖLÜMLER

Komedi

Yedi yıl önce eşlerinin ihanetleriyle sarsılan ancak yıkılmadan hayata devam eden Grace ve Frankie, korkusuzca yaşamanın ne demek olduğunu göstermeye devam ediyor.

29/04/2022

BİR NETFLIX BELGESELİ
MARILYN MONROE: KASETLERDEKİ SIRLAR
Belgesel

Bu belgeselde bir yazar, Marilyn Monroe’nun gizemli ölümünü yeniden inceliyor ve onu tanıyan insanlarla yaptığı kapsamlı röportajların ses kayıtlarını paylaşıyor.

27/04/2022

BİR NETFLIX FİLMİ
ARADA BİR YERDE
Dram

Hayatının aşkını trajik bir kazada yitirdikten sonra yasa boğulan bir genç, sevgilisinin ona öteki dünyadan işaretler gönderdiğine inanmaya başlar.

08/04/2022  

BİR NETFLIX ÇOCUK & AİLE DİZİSİ
TAVŞAN SAMURAY: USAGİ GÜNLÜKLERİ
Çocuk & Aile

Samuray olmak isteyen fevri bir tavşan ile savaşçı dostları, şehirlerini canavarlardan, ninjalardan, çetelerden ve hain uzaylılardan korumak için güçlerini birleştirir.

28/04/2022

BİR NETFLIX DİZİSİ
HARD CELL 
Komedi

İnce mizah içeren bu keyifli komedi dizisinde eski organizatör yeni hapishane müdürü Laura Willis, parmaklıklar ardındaki yaşamın iyi ve kötü yanlarını tecrübe eder.

12/04/2022

BİR NETFLIX ÇOCUK & AİLE DİZİSİ
GİZEMLİ VAKALAR
Çocuk & Aile

Gizli ajanlar Sam ve Kit hafiyelik becerilerini, bilimsel gerçekleri ve havalı araç gereçleri kullanarak hayvanlar âleminin gizemlerini çözmek için dünyayı dolaşıyor.

12/04/2022

BİR NETFLIX FİLMİ
YOL ARKADAŞIM 
Dram

Çalışkan Auden, üniversiteye girmeden önceki yaz gizemli Eli ile tanışır. Geceleri Eli ile atıldıkları maceralarla, es geçtiği o kaygısız gençliği yaşama fırsatı bulur.

22/04/2022

BİR NETFLIX DİZİSİ
PACIFIC RIM: THE BLACK: 2. SEZON
Anime

Hayley ile Taylor, Mei ve çocukla birlikte Atlas Destroyer’ı kullanarak Sydney’e yolculuklarına devam ederler ama önce kana susamış bir tarikatı atlatmak zorundadırlar.

19/04/2022

BİR NETFLIX BELGESELİ
JIMMY SAVILE: BİR CANAVARIN PORTRESİ 
Belgesel

TV yıldızı Jimmy Savile, sıra dışı kişiliği ve hayırseverliğiyle İngilizlerin gönlünü fethetti ancak cinsel taciz suçlamaları, hiç bilinmeyen bir yönünü ortaya çıkardı.

06/04/2022

BİR NETFLIX ÇOCUK & AİLE DİZİSİ
SAVAŞÇI KITTY
Çocuk & Aile

Matt Layzell imzalı interaktif animasyon ve macera türündeki Savaşçı Kitty, savaşçı bir kedinin şampiyonluk tacını kazanabilmek için Battle Island’daki bütün canavarları yenme mücadelesini konu alıyor.

19/04/2022

BİR NETFLIX DİZİSİ
ASLA VAZGEÇME
Dram

Bir gencin kaybolması, Varşova’da varlıklı insanların yaşadığı bir muhitteki ailelerin kusursuz görünen hayatlarını altüst eder ve en karanlık sırlarını ortaya çıkarır.

Çok Yakında

BİR NETFLIX FİLMİ
KRİSTAL KIZLAR 
Dram

Yeni bir başrole seçilen ve üzerinde yoğun bir baskı olan genç balerin ile bir başka balerin, gerçek dünyadan kaçmalarını sağlayan karmaşık bir dostluğa yelken açar.

08/04/2022

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

two × one =