REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Milli Takım Teknik Direktörü Sergen Yalçın mı olacak? Sergen Yalçın milli takımın başına geçecek mi?

Beşiktaş ve Türk futbolunun efsane isimleri ortasında yer alan Sergen Yalçın’ın, Stefan Kuntz yerine ulusal kadronun başına geçeceği tarafındaki …

Milli Takım Teknik Direktörü Sergen Yalçın mı olacak? Sergen Yalçın milli takımın başına geçecek mi?

Beşiktaş ve Türk futbolunun efsane isimleri ortasında yer alan Sergen Yalçın‘ın, Stefan Kuntz yerine ulusal kadronun başına geçeceği tarafındaki tezlerin akabinde futbolseverler tarafından en çok merak edilen bireyler ortasında yer almakta. Sporseverler hususla ilgili internette ağır araştırma yaparken en çok Ulusal Grup Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın mı olacak? Sergen Yalçın ulusal ekibin başına geçecek mi? sorularını araştırmakta. Mevzuyla ilgili net yanıtı TFF verdi.

MİLLİ KADRO TEKNİK YÖNETİCİSİ SERGEN YALÇIN MI OLACAK?

Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra bir kadro çalıştırmayan Sergen Yalçın’ın A Ulusal Kadro’nun başına getirileceği argümanlarına, TFF’den açıklama geldi. TRT Spor’a açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Federasyonu İdare Konseyi üyesi Hamit Altıntop, Ulusal Kadro’nun başına Sergen Yalçın’ın getirileceği tezlerini yalandı. Altıntop yaptığı açıklamada, “Böyle bir husus yok.” dedi.

SERGEN YALÇIN ULUSAL GRUBUN BAŞINA GEÇECEK Mİ?

Geçtiğimiz günlerde A Spor’a konuşan Sinan Engin, Sergen Yalçın için, “Sergen Yalçın’a çok teklif geldi, kabul etmedi. Beklediği bir yer var. Bekliyoruz. Beşiktaş’ı kastetmiyorum. Aklınıza Hull City falan gelmiş olabilir. Tahminen o da olabilir lakin öbür bir yer.” biçiminde konuşmuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

eight + 5 =