REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Kendi cenazesine mesaj gönderen kadının söyledikleri, mezar başındakilerin aklını aldı

Avustralya’daki cenaze merasiminde daha evvel eşi benzerine rastlanmayan anlar yaşandı. Kansere yakalanan Michelle Neuman isimli bir bayan tıbbi …

Kendi cenazesine mesaj gönderen kadının söyledikleri, mezar başındakilerin aklını aldı

Avustralya’daki cenaze merasiminde daha evvel eşi benzerine rastlanmayan anlar yaşandı. Kansere yakalanan Michelle Neuman isimli bir bayan tıbbi tedavilerin akabinde hayatını kaybetti. Hastalıkla uğraş eden bayanın vefat haberi sevenlerini yasa boğdu.

KENDİ CENAZESİNE İLETİ GÖNDERDİ

Cenaze merasiminde Neumann’ı son seyahatine uğurlamak isteyen sevenleri enteresan bir sürprizle karşılaştı. Michelle Neumann kendi cenazesinde verdiği iletiyle herkesi gülümsetmeyi başardı.

“SİZİ İZLİYORUM”

Cenaze merasimi sırasında kalabalığın üzerinden bir uçak geçti ve uçağın kuyruğunda Neumann’ın sevenlerine yaptığı son latifeyi içeren cümleler yer alıyordu. Sevenlerinin hayat sevinciyle dolu olduğunu tabir eden Neumann pankartta, “Sizi izliyorum. Daha çok ağlayın” cümlelerini tercih etti.

ŞAŞKINLIK YAŞADILAR

Cenaze törenindeki pankartın geçmesiyle birlikte Neumann’ın sevenleri kısa periyodik bir şaşkınlık yaşarken duruma eğlenceli bir biçimde yaklaşmayı başardıklarını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

five × 1 =