REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Hava sıcaklığı 35 dereceyi gördü, vatandaşların rotası sahil oldu

Kocaeli’nde öğlen saatlerinde hava sıcaklığı 35 derece olarak ölçüldü. İzmit kıyısı, sıcak havayı kıymetlendirmek isteyen vatandaşlarla doldu …

Hava sıcaklığı 35 dereceyi gördü, vatandaşların rotası sahil oldu

Kocaeli‘nde öğlen saatlerinde hava sıcaklığı 35 derece olarak ölçüldü. İzmit kıyısı, sıcak havayı kıymetlendirmek isteyen vatandaşlarla doldu.

Öğle saatlerinde hava sıcaklığının 35 derece olarak ölçüldüğü Kocaeli’nin İzmit ilçesinde vatandaşlar kıyıya akın etti. Kimi vatandaşlar yılın son sıcakları olduğu için tadını çıkarmak gerektiğini söylerken bir kısım vatandaşlar ise güneşten kaçıp gölge yerleri tercih etti. Kıyısı bilhassa ailesiyle vakit geçirmek isteyen vatandaşlar doldurdu. Varsayımlara nazaran Kocaeli’de hava sıcaklığının hafta sonu mühletince 30 derecenin üzerinde olması bekleniyor.

“Bu sıcak beni bunaltmadı”

Azerbaycan‘dan geldiğini ve İzmit kıyısındaki sıcak havanın tadını çıkardığını söyleyen Sabina Jalilova, “Seviyorum buraları ve bu hava için, nefes almak için buralara geldim. Burası çok hoş ve havadar bir yer. Burada ruhum dinleniyor. Burası Azerbaycan’dan sıcak olsa da havası çok hoş. Bu sıcak beni bunaltmadı” dedi.

“2-3 gündür bunaltıcı sıcak var lakin deniz havası güzel geliyor”

Tatil gününü kıyı havası alarak geçirdiğini belirten Nilgün Kızılkan Akkanoğlu, “Bugün tatil günümüz ve kıyıya indim. Eylül ayının son sıcakları bunlar. Keyfini çıkarıp yürüyüş yapmak istedim. İki üç gündür bunaltıcı sıcak var lakin deniz havası uygun geliyor. Denizi görünce bir rahatlık geliyor beşere. Güneş bunaltıcı, üç gündür hava sıcaklığı fazla. Yürüyüş uygun geldi, deniz kenarı hoş ve İzmit’in en hoş talihi bu” diye konuştu. – KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Mahallî
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

12 + 1 =