REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Güzel fenomenin tükürüğünü satışa çıkardığı fiyat resmen dudak uçuklattı

Sosyal medyanın yaygınlaşmasının akabinde ortaya çıkan fenomenler de enteresan biçimde para kazanmaya devam ediyor. Fotoğraflarını satan …

Güzel fenomenin tükürüğünü satışa çıkardığı fiyat resmen dudak uçuklattı

Sosyal medyanın yaygınlaşmasının akabinde ortaya çıkan fenomenler de enteresan biçimde para kazanmaya devam ediyor. Fotoğraflarını satan fenomenlerin akabinde bir fenomenin tükürüğünü önemli bir sayıya satması, duyanları şaşırttı.

TÜKÜRÜĞÜNÜ SATIN ALMAK İSTEDİLER

Sosyal medya fenomeni Victoria Lit, sırf yetişkinlere yönelik bir platformdan fotoğraflarını satarak kısa müddette gelirini katlamayı başardı. 25 yaşındaki fenomen isim abonelerinin birbirinden tuhaf isteklerle kendisine geldiğini söyledi. Lit kendisine yapılan en tuhaf isteğin ise tükürüğünü satması olduğunu lisana getirdi.

105 BİN 148 TL’YE SATTI

Sosyal medya fenomeni hayranlarının binlerce dolarlık isteklerini yerine getirmenin hayatını büsbütün değiştirdiğini söyledi. Lit, “Tükürüğümü satmam için 5 bin sterlin (yaklaşık 105 bin 148 TL) teklif etti. Hayır diyemedim. Diğer bir vakit ise spor salonunda terlemiş imajımın fotoğrafını istedi. Öteki bir abonem ise üzerime süt döktüğüm anların görüntüsünü dilek etti. Hiçbirini unutmayacağım. Hepsine minnettarım” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

10 + 14 =