REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

GTA 6’nın sızdırılmasının ardından Rockstar Games’ten ilk açıklama geldi: Hayal kırıklığına uğradık

Rockstar Games’in GTA 6’nın erken geliştirme imgeleri de dahil olmak üzere kapalı bilgilere yasa dışı bir biçimde erişildiğini ve hayal …

GTA 6’nın sızdırılmasının ardından Rockstar Games’ten ilk açıklama geldi: Hayal kırıklığına uğradık

Rockstar Games‘in GTA 6’nın erken geliştirme imgeleri de dahil olmak üzere kapalı bilgilere yasa dışı bir biçimde erişildiğini ve hayal kırıklığına uğradıklarını bildirdi.

ROCKSTAR GAMES GTA 6 SIZINTISINI DOĞRULADI

Rockstar Games‘in Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Grand Theft Auto 6’nın sızdırılması hakkında açıklamalarda bulundu. GTA 6’nın erken geliştirme imgeleri ve kaynak kodlarının sızdırılmasına neden olan bir ağ saldırısına maruz kaldıklarını bildirdi.

ROCKSTAR GAMES’TEN BİRİNCİ AÇIKLAMA GELDİ

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Rockstar Games, “Yakın vakitte, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme imgeleri de dahil olmak üzere, zımnî bilgilere yasa dışı bir biçimde eriştiği ve sistemlerimizden indirdiği bir ağ saldırısına maruz kaldık. Şu anda, canlı oyun hizmetlerimizde rastgele bir kesinti yahut devam eden projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir tesir beklemiyoruz. kelamlarına yer verdi. Açıklamasının devamında ise şu kelamlara yer verdi:

Bir sonraki oyunumuzun rastgele bir ayrıntısını sizinle bu formda paylaştığımız için son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı üzere devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi nitekim aşan bir tecrübe sunmaya her zamanki üzere bağlıyız. Yakında herkesi tekrar güncelleyeceğiz ve elbette, hazır olduğunda sizi bu sonraki oyunla gerçek bir formda tanıştıracağız. Bu durumda devam eden takviyeleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

2 × one =