REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

GTA 6’dan Yeni Sızıntılar! Bu Sefer Gerçekten Sızdı Gibi Duruyor!

Pek çoğumuzun uzun yıllardır beklediği lakin Rockstar’ın GTA Online’a yeni içerik çıkartarak bizlere daima olarak “Getirmiyorum kardeşim, haydi …

GTA 6’dan Yeni Sızıntılar! Bu Sefer Gerçekten Sızdı Gibi Duruyor!

Pek çoğumuzun uzun yıllardır beklediği lakin Rockstar’ın GTA Online’a yeni içerik çıkartarak bizlere daima olarak “Getirmiyorum kardeşim, haydi öbür kapıya!” dediği GTA 6’dan yeni sızıntılar var! Üstelik bu sefer sızıntılar görüntü ile oyun içi imgeler içeriyor. Manzaraları, Rockstar çalışanlarının emeklerini bu formda sızıntılar aracılığıyla paylaşmanın hakikat olmadığını düşündüğüm için burada paylaşmamayı tercih ettim. Şayet merak ediyorsanız kolay bir Google araması aracılığıyla bu imgelere ulaşabilirsiniz.

GTA 6 Sızıntısı 3 GB’lık Görüntü ile Ortaya Çıktı

Sızıntılar 18 Eylül sabahı Reddit ve Twitter üzerinden yayılmaya başladı. Toplumsal medyada görüntüler süratle yayılmakta. Manzaraları sızdıran kişi ise GTAForums isimli forumdan bir kullanıcı. Kendisi sızıntıların gerçek olduğunu kanıtlamak için GTA 6 imgelerinin yanında Gta 5‘in ve 6’nın kaynak kodlarını da yayınlamış durumda. Ayrıyeten kendisinin bundan evvelki Uber atağında da sorumlu olduğunu söylüyor. Paylaşımı yaptığı forumda toplam 3 gb’lık bir görüntü sızıntısı paylaşmış durumda.

GTA 6 ile ilgili sızıntılara birinci başlarda kimse inanmasa da kullanıcı vakitle GTA 5 kaynak kodlarını paylaşmaya başlayınca olayın ciddiyeti kullanıcılar tarafından anlaşılıyor. Kaynak kodlarının içerisinde ise oyundaki aktiflikleri, karakterlerin denetimlerini ve daha pek çok şeyin nasıl çalıştığını görebiliyoruz. Kimileriyse görüntülerdeki oyunun grafikleri yüzünden gerçek olamayacağını söylüyor fakat oyunların erken imal evrelerinde oyundaki gerçek assetler yerine süreksiz assetler kullanıldığı düşünüldüğü vakit grafik konusunda yorum yapmak çok da hakikat olmayacaktır.

Ayrıca GTA 6 sızıntı görüntülerinde GTA 5’de ve RDR2’de yer almayan mekanikler görmekteyiz. Görüntülere baktığımız vakit ise hepsi debug mod içerisinden çekilmiş durumda. Diyaloglarda ise oyun içinde yer alacak özgün diyalogların yerini doldurması için şimdilik konulmuş yer doldurucu tabirler görmekteyiz. Ayrıyeten telefon yerine süreksiz bir yazı alanı gözükmekte.

Kaynak: Fanzade / Gamegar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

2 × one =