REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

GTA 6 Görüntüleri Olduğu İddia Edilen Sızıntılar İnternete Düştü!

GTA 6 geliştirme basamağından imajlara sahip olduğu sav edilen sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. GTA 6 Sanayide “Yeni Bir Standart …

GTA 6 Görüntüleri Olduğu İddia Edilen Sızıntılar İnternete Düştü!

GTA 6 geliştirme basamağından imajlara sahip olduğu sav edilen sızıntılar ortaya çıkmaya başladı.

GTA 6 Sanayide “Yeni Bir Standart Belirleyecek”

GTA 6 heyecanı her bir ayrıntıyla git gide artarken ‘iddia edilene’ nazaran oyun içi evraklar ve manzaraların bir kısmı da gün yüzüne çıktı. Günün erken saatlerinde GTAForums üzerinde teapotuberhacker isimli bir kullanıcının “İşte GTA 6’dan 90 görüntü/klip. Yakın vakitte GTA 5 ve 6’nın kaynak kodu, GTA 6’nın test sürümü üzere daha çok datayı paylaşmam mümkün olabilir.” açıklamasıyla foruma bıraktığı zip evrakı ilgileri çabucak üstüne çekti. Teapotuberhacker’ın belirttiğine nazaran Rockstar’ın Slack kanalından indirilen bu görüntüler birtakım kullanıcılar tarafından imajların GTA 5’den alındığı ve gerçek olmadığı savlarıyla hayranlar ortasında tartışma başlatmış olsa da imajların GTA 6’ya dair eski haberlerle örtüştüğü yerler de var.

Sızan görüntülerde oyunun geliştirme kademesinde olduğu kaynak kodlarından ve eksik modellerden muhakkak olsa da sahip olduğu ayrıntılar hala dikkat çekiyor. Görüntülerde ve kodlarda fark edilen ayrıntılardan biri oyunun Vice City’de geçeceği, ki bu GTA 6 ile ilgili en başta gelen haberlerle örtüşüyor. Ayrıyeten GTA 6’nın serinin birinci oynanabilir bayan karakterine sahip olacağı, bir bayan bir erkek olmak üzere iki ana karaktere sahip olacağı ve bu ikilinin bağının Bonnie & Clyde dinamiğinde olacağı söylenmişti. İmgeler bu haberlerle de örtüşecek halde Jason ve Lucia ismindeki iki ana karakterimizi gösteriyor.

ResetEra forumunda da devam eden tartışmada kullanıcılar imgelerin gerçek olduğunu ve Red Dead Redemption 2 soygun mekaniğinin bu imajlarda de görüldüğünü belirtti. Sızıntılara dair tartışmalar bir mühlet devam edecek üzere dursa da şimdilik bu 90 manzara ve gelecekte paylaşılması mümkün sızıntılara ihtiyatla yaklaşıp kararı kendimiz verelim. Siz bu imajlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: SaveButonu / Gamegar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

9 − six =