REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

God of War Ragnarok’un PS4 boyutu belli oldu

Önümüzdeki aylarda PlayStation 4 ve PlayStation 5 için piyasaya sürülecek olan yeni kuşak God Of War’un devam oyunu God Of War Ragnarok’un PS4 …

God of War Ragnarok’un PS4 boyutu belli oldu

Önümüzdeki aylarda PlayStation 4 ve PlayStation 5 için piyasaya sürülecek olan yeni kuşak God Of War‘un devam oyunu God Of War Ragnarok‘un PS4 için belge boyutu sızdırıldı. Pekala, God Of War Ragnarok kaç GB? İşte detaylar…

GOD OF WAR RAGNAROK PS4 KAÇ GB?

God Of War Ragnarok’un PS4 aygıtlarda 90 GB yer kaplayacağı sızdırıldı. PlayStation 5 için ise kaç GB yer kaplayacağı şimdi bilinmiyor.

GOD OF WAR RAGNAROK NE VAKİT ÇIKACAK?

PlayStation Store’da 9 Kasım Çarşamba günü saat tam 00.00’da PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapacak.

GOD OF WAR RAGNAROK KONUSU NE?

Santa Monica Studio, çokça beğenilen God of War (2018) oyununun devamıyla sizlerle. Ragnarök kapıdayken yanıt arayışında çıkacakları bu mitik serüvende Kratos ve Atreus’a katılın. Baba oğul, canlarını dişlerine takıp Dokuz Diyarın dokuzunu da keşfetmek zorunda. Baş döndürücü mitolojik topraklarda, yırtıcı hayvanlardan Kuzey Rablerine pek çok vahim düşmanla yüzleşecek ve adım adım yaklaşmakta olan büyük savaşa hazırlanacaklar.

Kratos, Leviathan Baltası ve Kaosun Kılıçları üzere emektar silahlarını bir defa daha kuşanacak ve ailesini korumak ismine sergileyeceği ölümcül hünerleri sonuna kadar sınanacak. Hem Kratos hem Atreus’un edineceği yeni kabiliyetler ile akıcı, canlı ve oyuncuya özel şekillenen savaş mekaniklerini kullanarak destansı bir macera yaşayacaksınız. Bu esnada Aesir birlikleri güçlenmeyi sürdürecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

15 + one =