REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Galatasaray’da kriz büyüyor: Işıtan Gün’e ilk cevap Şükrü Hanedar’dan!

Galatasaray ‘da sular durulmuyor… Cimbom’da geçtiğimiz günlerde yapılan olağan mali genel kurulda idari yönden ibra edilmeyen Başkan Burak …

Galatasaray’da kriz büyüyor: Işıtan Gün’e ilk cevap Şükrü Hanedar’dan!

Galatasaray ‘da sular durulmuyor… Cimbom’da geçtiğimiz günlerde yapılan olağan mali genel kurulda idari yönden ibra edilmeyen Başkan Burak Elmas’ın yakın çalışma arkadaşlarından olan Işıtan Gün adının skandallara karışması başta olmak üzere birçok eleştiriye yazdığı uzun bir yazıyla cevap vermişti. Yazısında birçok isme göndermelerde bulunan Gün’e cevap gecikmedi.

Elmas döneminde Fatih Terim’in görevine son verilmesinin ardından Sarı-Kırmızılılar’da yolların ayrıldığı eski A Takım Direktörü Şükrü Hanedar kişisel sosyal medya hesabından Işıtan Gün’e sert bir mesjala yanıt verdi.

İşte o mesaj:

Çok değerli Galatasaraylılar, Bugün, hafta sonu gerçekleştirilen Olağan Mali Genel Kurul neticesinde Kulübümüzün üyelerinin tasarrufu ile ibra edilmeyen Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu’ndan bir kişinin, kişisel günlüğünde Galatasaray değerlerinden bihaber, bulunduğu konumun ağırlığını taşıyamadığını açık, gösteren, dedikodu tandanslı birtakım gerçeklikten uzak iddialarından maalesef ben de haberdar oldum.

Galatasaray’da görev aldığı günden bu yana ismi sadece skandallarla anılan, futbol dünyasındaki ticari ilişkileri ve gelecek kaygıları nedeni ile Galatasaray’a sürekli zarar veren söz konusu şahsın, yalnızca birkaç ay önce teveccüh göstererek kendilerine Galatasaray’a hizmet etme lütfunu sunan insanların önünde kaçtıkları boşluklardan günlüklerindeki boşluklara sığınmasını olduk, doğal karşılıyorum.

Tüm bunların yanında, doğallıkla yorumlayamaya,ğım bazı gerçekler de elbet var. Ancak Galatasaray’da kulüp terbiyesinin nasıl işlediğini bilen bir Divan Kurulu üyesi olarak, bulundukları konumun ağırlığı altında ezilip, görevden ayrılacakları anda, “gizli ve kişiye özel” belgeleri kamuoyuna servis edenlerin yaratmak istedikleri ortamın bir parçası hâline gelmeyeceğimi söylemek isterim.

Ben Şükrü Hanedar, 1982 yılında Galatasaray Lisesi’ne girdim, 1990 yılında okulumuzdan mezıın olup kulübümüzün 8923 numaralı üyesi olma şerefini yaşadım, 2017 yılında Divan Kurulu üyeliğine nail oldum. Galatasaray Spor Kulübü’ndeki görevim boyunca beş Başkan ve Yönetim Kurulu ile beraber alnımın akı ile çalıştım. Varlıklanyla Galatasaray’a zarardan başka bir getirileri bulunmayan insanların; şahsımın ve birlikte görev yaptığım insanların itibarına leke sürme çabalarına izin vermeyeceğim. Söz konusu blog yazarını; artık başarısızlığın’ kabul edip kenara çekilmeye, yaptığı paylaşımda kendi emellerini gerçekleştirmesine izin vermeyen insanların isminin olduğu boşlukları doldurmaya ve elinde bulunduğunu iddia ettiği tüm belgeleri Türkiye Cumhuriyeti’nin kıymetli savcıları ile paylaşmaya davet ediyorum.

Saygılarımla, Şükrü Hanedar”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

13 + three =