Kocaeli Şehir Portalı

  • 9.4746
  • 10.9903
  • 12.9932
Burger House - İzmit, Kocaeli
Burger House İzmit, Kocaeli

İletişim Bilgileri

Yetkili
Burger House
Telefon
Gsm
Fax
Belirtilmemiş
E-Mail
Web
İl / İle
Kocaeli / İzmit
Adres
Sanayi mahallesi Ömer Türkçakal Bulvarı 41 Burda Avm No: 7 K: 1/194, 41040 Kocaeli / İzmit
Sosyal

Firma Resimleri

Konum Bilgileri

Sosyal Medyada Paylaş

Firma Resimleri

Burger House

Firmaya E-Posta Gönder

Firma Açıklama

Burger House’nin hikayesini yaklaşık 20 yıl önceye, Kemal Gürer’in İngiltere’de TJ’S Hamburger’i kurup çok şubeli bir zincir mağaza haline getirmesine kadar, geri götürmek mümkün. Fakat esas hikaye, 2009 yılında Bağdat Caddesi’nde Burger House’nin ilk şubesinin açılmasıyla başlıyor.

Kemal Gürer, TJ’S Hamburger’i devredip Türkiye’ye döndükten sonra Borusan’da yöneticilik yapan Özüm Sönmezalp ile yolu kesişir. Özüm Sönmezalp’in Amerika’da MBA yaparken geliştirdiği farklı bir hamburger konsepti fikri, Kemal Gürer’in tecrübesiyle bir araya gelince Burger House’nin de temelleri atılmış olur.

Burger House; kurumsal hayattan ayrılarak Burger House yönetimini devralan Gökhan Gürer’in yenilikçi vizyonu ve yatırımlarıyla büyümeye devam etmiştir.

Kemal Gürer, Özüm Sönmezalp ve Gökhan Gürer ortaklığı ile ortaya tamamen yerli üretimden oluşan, kullanılan etten ekmeğe kadar her şeyin katkısız olduğu ve büyük bir titizlikle üretildiği, Türkiye’nin en lezzetli hamburgerleri çıktı. Ve hikayenin bundan sonrasını da Burger House hamburgerlerinin tadına bakanlardan dinlemek lazım…

 

İlan & Ürünleri

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Eleman İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.