REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Elden Ring’in masa oyunu geliyor

Daha evvel de birebir şirketle Dark Souls masa oyunu üzerinde çalışan Bandai Namco, bu sefer şirketin hit oyunu Elden Ring üzerinde çalışacak …

Elden Ring’in masa oyunu geliyor

Daha evvel de birebir şirketle Dark Souls masa oyunu üzerinde çalışan Bandai Namco, bu sefer şirketin hit oyunu Elden Ring üzerinde çalışacak. Ayrıyeten Steamforged Games, Horizon Zero Dawn, Resident Evil, Monster Hunter ve daha fazlasının uyarlamasını da yaptı.

ELDEN RING’İN MASA OYUNU GELİYOR

Steamforged Games’in internet sitesinde yaptığı duyuru ile Elden Ring The Board Game’in yakında Kickstarter’a geleceği bildirildi. Elden Ring’in uçsuz bucaksız kesintisiz dünyadaki macerası, Şubat ayındaki lansmanından bu yana oyuncuları etkiledi ve dünya çapında 16,6 milyondan fazla satış yaptı.

Steamforged, Elden Ring masa oyununu Kickstarter’da başlatacak ve tarih yakında açıklanacak. Lansmanın öncesinde daha fazla detay paylaşılacaktır. Masa oyununun tam olarak nasıl oynanacağını şimdi tam olarak bilinmiyor, lakin Elden Ring’in dev dünyası The Lands Between ‘ın ikonik yerlerini ziyaret eden 1 ila 4 Tarnished oyuncuyu destekleyecek.

Steamforged Games Kurucu Ortağı ve Kreatif Yöneticisi Mat Hart şunları söyledi:

“Elden Ring çarpıcı, çeşidi tanımlayan bir görüntü oyunudur ve bunu masanıza getirdiğimiz için alçakgönüllü ve ayrıcalıklıyız. Takımımızın oyun hakkında tutkulu olduğunu söylemek eksik bir söz olacaktır.

“Misyonumuz her vakit hayranların IP hakkında bildiklerinin ve sevdiklerinin özünü yakalayan otantik masa üstü uyarlamalar sunmaktır. Hayranlar, tatmin edici bir savaş ve ödüllendirici keşif ile karanlık, güçlü bir biçimde gerçekleştirilmiş gizem ve tehlike masa üstü dünyasını beklemelidir. Bu maça saatler kaybetmeye ve bundan şad olmaya hazırlanın.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

two × 5 =