REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Dünya sirkteki facianın görüntülerini konuşuyor! Rus trapez sanatçısı 5 metre yükseklikten yere düştü

Trapez sanatkarı Tatyana Zolotukhina, riskli bir rutini denerken sirk çemberine çarptı. Tatyana şov sırasında Sergey’in elini yakalayamazken …

Dünya sirkteki facianın görüntülerini konuşuyor! Rus trapez sanatçısı 5 metre yükseklikten yere düştü

Trapez sanatkarı Tatyana Zolotukhina, riskli bir rutini denerken sirk çemberine çarptı. Tatyana şov sırasında Sergey’in elini yakalayamazken onları seyreden ebeveynleri, çocukları ve öbür seyirciler ise dehşete kapıldı.

EŞİ O ANLARI TÜYLER ÜRPERTİCİ BİR SESSİZLİK İÇİNDE İZLEDİ

Kocası yardımına koşup onu hastaneye götürmeden evvel Tatyana’nın yere düşmesini tüyler ürpertici bir sessizlik izledi. Sergey yaralı karısını alandan taşırken Tatyana’nın şuurunun açık olduğu görüldü. Bunun üzerine rahat bir nefes alan seyirciler de çifti alkışlayarak uğurladı. Düştükten kısa bir mühlet sonra MRI taramasından geçirilen Tatyana’nın bileğinin kırıldığı anlaşıldı.

İYİLEŞTİKTEN SONRA ŞOVLARINA DÖNECEK

Tatyana’ya nazaran evli çift, “Alev” isimli trapez şovlarını güvenlik ağı olmadan iki yıl prova yaparak gerçekleştirdi. Mevte meydan okuyan şovun provaları sırasında “sahne gerisinde yara izleri, morluklar, kaygı ve çok daha fazlasını” yaşadığını da toplumsal medyaya taşıdı.

Moskova Devlet Sirki’nin genel müdürü Edgard Zapashny, Tatyana’nın “karmaşık ve tehlikeli bir numara yaparken beş metre yükseklikten düştüğünü” doğruladı. Tatyana’nın şuurunun ve genel sıhhatinin yerinde olduğu, bileği güzelleştikten sonra şovlarına döneceği açıklandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

five − 5 =