REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Call of Duty Warzone 2.0 Kasım’da geliyor

Battle royale oyuncularının merakla beklediği Call of Duty Warzone 2.0’ın çıkış tarihi nihayet verildi ve önümüzdeki aylarda konsol ve PC …

Call of Duty Warzone 2.0 Kasım’da geliyor

Battle royale oyuncularının merakla beklediği Call of Duty Warzone 2.0’ın çıkış tarihi nihayet verildi ve önümüzdeki aylarda konsol ve PC oyuncuları ile buluşacak.

CALL OF DUTY WARZONE 2.0 NE VAKİT ÇIKACAK?

Activision’ın yeni battle royale oyunu Call of Duty Warzone 2.0’ın 16 Kasım’da Xbox, PlayStation ve PC için çıkış yapacağı açıklandı.

Orijinal Call of Duty: Warzone’u oynamak için 125 milyondan fazla oyuncunun oyuna girmesi ve Call of Duty: Next etkinliğinde Call of Duty: Warzone 2.0’ın erken bir Alpha sürümünü oynayan 200’den fazla yayıncı ve içerik oluşturucu ile birlikte, devasa ve inanılmaz derecede detaylı yeni bir harita içeren bu büyük, oynaması fiyatsız Battle Royale tecrübesiyle ilgili birinci resmi istihbarat düştü.

Call of Duty: Warzone 2.0’ın Çağdaş Warfare II Birinci Döneminin bir modülü olarak herkes için fiyatsız olarak resmi olarak piyasaya sürüldüğü 16 Kasım ile 16 Kasım ortasında paylaşmayı planladığımız bir dizi yenilik ve daha birçok detay.

Bu yeni Call of Duty periyodu 28 Ekim’de Çağdaş Warfare II ile başlayacak. Oyun resmi olarak Haziran ayında tanıtıldı ve bugün Activision, çok oyunculu oyun hakkında biraz daha fazla şey paylaştı. Tahminen de en dikkat alımlı olanı, geliştiricinin “daha evvel hiç olmadığı üzere grup irtibatı ve uyumuna odaklanacağını” söylediği “Raids” ismi verilen yesyeni bir 3v3 modudur.

CALL OF DUTY ÇAĞDAŞ WARFARE 2

Ön sipariş veren oyuncular çok yakında kendileri için denetim edebilecekler: Çağdaş Warfare II için açık beta 16 Eylül’de PlayStation’da ve 22 Eylül’de Xbox ve PC’de başlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

2 × three =