REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Call of Duty Modern Warfare 2’nin açık beta boyutu belli oldu! Modern Warfare 2 kaç GB?

Görev Timi 141, Call of Duty Çağdaş Warfare 2 ile geri gönüyor. Lansman öncesi açık betası yayınlanan Call of Duty Çağdaş Warfare 2’nin boyutu …

Call of Duty Modern Warfare 2’nin açık beta boyutu belli oldu! Modern Warfare 2 kaç GB?

Görev Timi 141, Call of Duty Çağdaş Warfare 2 ile geri gönüyor. Lansman öncesi açık betası yayınlanan Call of Duty Çağdaş Warfare 2’nin boyutu muhakkak oldu. Pekala, Call of Duty Çağdaş Warfare 2 kaç GB? İşte detaylar…

CALL OF DUTY ÇAĞDAŞ WARFARE 2 KAÇ GB?

Açık betası yayınlanan Call of Duty Çağdaş Warfare’in açık beta boyutu 40.59 GB olarak belirlendi, lakin lansman ile bir arada oyunun belge boyutunda artış yaşanacaktır.

CALL OF DUTY ÇAĞDAŞ WARFARE 2 KONUSU

Call of Duty: Çağdaş Warfare II ile geri dönen efsanevi Misyon Timi 141 Operatörleriyle kendimizi eşi gibisi görülmemiş global çatışmaların ortasında buluyoruz. Küçük çaplı lakin yüksek riskli sızma operasyonlarından son derece bâtın vazifelere kadar birçok harekâtta arkadaşlarınla birlikte kendini savaşın içinde hisset.

Yepyeni silah tutuş mekanikleri, gelişmiş Yapay Zekâ, yeni Silah Atölyesi ve başka sistematik ve grafiksel bir dizi yenilikleri içeren çağdaş oyun mimarisiyle Infinity Ward, serinin hayranları için çıtayı arşa yükseltiyor!

Modern Warfare II’de dünyanın farklı yerlerinde ilerleyecek Tek Oyunculu Senaryo, savaşı iliklerine kadar hissetmeni sağlayacak Çok Oyunculu Mod ve kıssa tabanlı eşli Spec Ops tecrübesi seni bekliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

nineteen + 10 =