REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Burak Elmas’tan kapanış konuşması

Başkan Burak Elmas’ın kapanış konuşmasından öne çıkanlar: ”Son derece duygusal, Galatasaray ‘ı çok seven bir insanım. Başkanlık, yapmadan …

Burak Elmas’tan kapanış konuşması

Başkan Burak Elmas’ın kapanış konuşmasından öne çıkanlar:

”Son derece duygusal, Galatasaray ‘ı çok seven bir insanım. Başkanlık, yapmadan öğrenebileceğiniz bir şey değil. Kısa sürede birçok şeyi tecrübe ettim. Galatasaray değerlerini hiçbir zaman rencide etmemeye, hizmet etmeye çaba gösterdim.”

“Başkanlık, her ne kadar tecrübeniz olsa da yapmadan öğrenebileceğiniz bir şey değil. Genç bazı arkadaşlarımın hayal kırıklıklarını görmek beni çok üzdü. Galatasaray için yapmak istediklerimi anlatırken belli ki onlara çok ümit vermiştim. Sizlere yalan söylemedim.”

”Hocam için elimi masaya vurdum!”

“Spor sektörü Türkiye’de batmış. Galatasaray banka onay vermeden tek kuruş çekemiyor. Galatasaray sevgim sebebiyle çok fazla yara aldım. Hocama 2 maç daha az ceza versinler diye konuşursam yer yerinden oynar dedim. Hocam hakkında TFF’de konuştuklarında elimi masaya vurdum. Üzgünüm. Galatasaray’ı birleştirme arzumun bir adım ilerlememiş olduğunu görmekten çok üzgünüm. Görmeseniz de Galatasaray’ın hakkını ben hep savundum. Bu konuda yüreğim çok rahat. Fark yaratamayacaksam bu koltukta oturmanın bir anlamı yok.”

”Pes etmedim”

”Yola çıkarken arkadaşlarıma ‘Galatasaray tarihinin en zor döneminde aday oluyoruz. İlk Mali Genel Kurul’da aklanmama riskiyle karşı karşıya kalabiliriz.’ dedim! Arkadaşlarını bazen camia içinde yapılan organizasyonlara karşı koruyamamanın verdiği üzüntü, çaresizlik var. Top içeri girmediği zaman ne yaparsan yap başarısızsın ama her hafta Pazartesileri işe gitmek vardır, arkadaşlarla konuşmak vardır. Vicdanım rahat. Vereceğiniz her karara saygı duyuyorum. Her ne sonuç çıkarsa çıksın, Galatasaray değerlerine saygı duymaya devam edeceğim. Bana destek verenlere teşekkür ediyorum.

Galatasaray için hiçbir zaman pes etmedim çünkü insan sevdiği için pes etmez.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

ten + 10 =