REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? Ankara Onkoloji Hastanesi kapanıyor mu? Ankra Onkoloji Hastanesi kapalı mı?

Ankara’nın Onkoloji Hastanesi’nin kapanacağına dair söylentilerin akabinde vatandaşlar Ankara Onkoloji Hastanesi hakkında bilgi almak istiyor ve …

Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? Ankara Onkoloji Hastanesi kapanıyor mu? Ankra Onkoloji Hastanesi kapalı mı?

Ankara‘nın Onkoloji Hastanesi’nin kapanacağına dair söylentilerin akabinde vatandaşlar Ankara Onkoloji Hastanesi hakkında bilgi almak istiyor ve arama motorlarında Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? sorusunu aratıyor. ÂLÂ Parti Isparta Milletvekili Aylin Yürekli ve Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca bahis ile ilgili açıklama yaptı. Pekala, Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılacak mı? Ankara Onkoloji Hastanesi kapanıyor mu? Ankara Onkoloji Hastanesi kapalı mı?

ANKARA ONKOLOJİ HASTANESİ KAPATILACAK MI?

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Yavuz ; Ankara Onkoloji Hastanesi’nin kapatılarak Etlik Kent Hastanesi’ne taşınması tezlerinin temelsiz olduğunu belirterek “Kapatılacak hastanemiz yok” açıklamasının yapan Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’ya; “Bu seçim sonrasına ertelenen bir karar mı? Değilse neden hastanelerden taşınma hazırlığı istenmiştir” diye sordu. Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca ise mevzu ile ilgili açıklamayı toplumsal medya hesabından vatandaşlara duyurdu.

Koca şu kelamları söyledi; “Ankara Etlik Kent Hastanesi 28 Eylül’de açılıyor. Bu hastanenin açılışı sebebiyle Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi ile Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kapatılacağı istikametindeki tezler asılsızdır. Kapatılacak hastanemiz yok. Gurur duyulacak yeni bir hastanemiz var. İyi olsun”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

two × 1 =