REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı da tartışmaya dahil oldu! Jahrein, AK Partili Rümeysa Kadak’a tepkiler yağdırdı!

Geçtiğimiz Nisan ayında Rümeysa Kadak’ın iftar paylaşımı üzerine Twitter’dan birbirine giren ikili, tekrardan Twitter’da gündem konusu oldu …

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı da tartışmaya dahil oldu! Jahrein, AK Partili Rümeysa Kadak’a tepkiler yağdırdı!

Geçtiğimiz Nisan ayında Rümeysa Kadak’ın iftar paylaşımı üzerine Twitter’dan birbirine giren ikili, tekrardan Twitter’da gündem konusu oldu. Jahrein, Rümeysa Kadak’ın da içerisinde bulunduğu ‘Ekip Go’ isimli bir küme istekli ile yurt dışı seyahatlerini eleştirdi.

JAHREIN, RÜMEYSA KADAK’A REAKSİYONLAR YAĞDIRDI

Ak Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak’ın Instagram’dan yaptığı “teşkilat programları, memleketler arası toplantılar, 54 mail, 9 baş dönmesi engelleyici hap, 17 toplantı” paylaşımı üzerine Jahrein, Twitter’dan arka arda reaksiyonlar yağdırdı.

İFTAR PAYLAŞIMINI TEKRARDAN GÜNDEME GETİRDİ

Jahrein, Rümeysa Kadak’ın Nisan ayındaki iftar paylaşımını tekrardan gündeme getirerek, “Rümeysa kendi elleriyle seçtiği birkaç tane de güzel puan yapan arkadaşı alıyor” kelamlarına yer verdi ve bu formda evvel Türkiye’yi daha sonra ise Avrupa’yı gezdiklerini söyledi.

“İŞLERİNİZİ KİM FİNANSE ETMEKTEDİR?”

Popüler yayıncı Jahrein, toplumsal medyadan son olarak ise Rümeysa Kadak’a “yaptığınız uydurma sıralamada bile bulunmayan bu gençleri gezdirip, öbür gençleri özendirdiğiniz işlerinizi kim finanse etmektedir?” sorusunu yöneltti.

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI LİDERİ DEVREYE GİRDİ

Jahrein’in Twitter’daki Rümeysa Kadak paylaşımlarına reaksiyon gösteren AK Parti Gençlik Kolları Lideri Eyyüp Kadir İnan, “Sen kimsin ya terbiyesiz? Oturduğun yerden dünyayı yiyip klavyeden sallamaya benzemez bu işler. Haddini bil” dedi ve açıklamasının devamında “Rümeysa Kadak aziz meclisin en genç temsilcisi. Senin üzere bir ahlak yoksununu prim kasacağı biri değil.” kelamlarına yer verdi.

MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞININDAN VAZGEÇMİŞTİ

İstanbul’dan bağımsız milletvekili adayı olacağını açıklayan yayıncı Jahrein, daha sonra adaylığını iptal ettiğini duyurmuştu. Uzun bir ortadan sonra ise Tekrardan Twitch yayınlarına geri döndü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

3 + six =