REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

Ahmet Nur Çebi: Projemize en uygun hoca Valerien İsmael

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Sportif Direktör Ceyhun Kazancı da Valerien Ismael için Vodafone Park’ta yapılan törende hazır bulundu …

Ahmet Nur Çebi: Projemize en uygun hoca Valerien İsmael

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Sportif Direktör Ceyhun Kazancı da Valerien Ismael için Vodafone Park’ta yapılan törende hazır bulundu. Basın toplantısında açıklamalarda bulunan Çebi, Ismael’e güvenlerinin sonsuz olduğunu belirterek, “Gelecekteki plan ve projelerimize uygun bir hoca olduğuna inandığımız için kendisini davet ettik. Bizimle çalışmayı kabul ettii” dedi.

‘Yönetim kurulu kararı’

Sportif direktörlüğün ve ekibinin yaptığı çalışmalar neticesinde Valerien Ismael’i takımın başına getirdiklerini belirten Çebi, “Yönetim kurulu kararıdır. Kendisine ‘Hoş geldin ve başarılar.’ diyorum. Ümitliyiz, doğru karar verdik. Hocamızın arkasında, yanında olmaya devam edeceğiz. Her zaman desteğimizi hissedeceğini söylemek istiyorum” ifadelerini kullandı.

‘Karaveli’yle devam’

Sergen Yalçın’ın ardından teknik direktörlük görevini yürüten Önder Karaveli’nin durumuna değinen Çebi, Karaveli’nin projelerinin içinde yer alacağını dile getirdi. Karaveli’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Çebi, “Camiamın önemli bir parçası, yıllarını Beşiktaş’ta geçirmiş bir hocamızdı. En iyisini yapmaya çalıştı ama nedenini bilmediğim bir şekilde sosyal medyada sesi çok çıkan kişiler tarafından yıpratılmış olması doğru değildi. Sonuç olarak Beşiktaş’ın menfaatleri adına devam etmek istemediğini ifade etti. Ama bizimle yer almaya devam edecek” değerlendirmesinde bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

two × 2 =