REKLAM ALANI-X1
Kocaeli Şehir Portalı

ABD, Joe Biden’ın birkaç saat arayla çekilen iki görüntüsünü konuşuyor

ABD Lideri Joe Biden, yalnızca birkaç saat ortayla çekilen iki imgesiyle ABD basınında geniş yankı uyandırdı. Manzaralardan birinde Biden’ın …

ABD, Joe Biden’ın birkaç saat arayla çekilen iki görüntüsünü konuşuyor
REKLAM ALANI-1

ABD Lideri Joe Biden, yalnızca birkaç saat ortayla çekilen iki imgesiyle ABD basınında geniş yankı uyandırdı. Manzaralardan birinde Biden’ın doğal haller sergilediği görülüyor. Fakat başka imajda ise durum çok farklı. Birinci manzaraya nazaran gençleştiği gözlenen Biden’ın konuştuğu esnada gözlerini kırpmaması da bir epey farklı. Bu iki imgeyi karşılaştıranlar “Biden, dublör mü kullanıyor?” sorusunu sormaya başladı.

BOŞLUKLA TOKALAŞMASI OLAY OLMUŞTU

Öte yandan Biden’ın geçtiğimiz aylarda bir konuşma sonrası yaptığı tuhaf hareketler gündem olmuştu. Konuşması bittikten sonra gerisini dönüp tokalaşacak birini arayan fakat bulamayan Joe Biden, boşluğa el uzatmıştı. Şaşkın bakışlar eşliğinde kürsüden ayrılan Biden hakkında Beyaz Saray’dan rastgele bir açıklama yapılmamıştı.

“BİLİŞSEL MESELELER YAŞIYOR”

Biden’ın imajları toplumsal medyada da geniş yankı uyandırırken, 51 yaşındaki Texas Senatörü Cruz da dahil olmak üzere birçok kişi, siyasetçinin muhtemel bilişsel meseleler yaşadığını öne sürdü.

REKLAM ALANI-3
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

5 × 3 =